Moenia malum

...krajina plná záhad, mýtov a tajomstiev...
,,, mozno práve Vy odhalíte jedno z nich!

DomovOznamCalendarFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Pustina

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Rijana von Eternity

Počet príspevkov : 117
Registration date : 21.09.2007

OdoslaťPredmet: Pustina   Po september 24, 2007 6:11 pm

Nachádzate sa pár kilometrov od dediny, ktorá sídli na kraji hory. Pustina sa rozprestiera presne po domy, ktoré sú pri hore. V hore našlii svoje útočisko vyhnanci, ktorých v dedine nechcú. Zalovte si aj tam... Pustina je plná mŕtvych stromov. Pňov a močarísk, no obídete ich ľahko.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://moenia-malum.pforum.biz
Rijana von Eternity

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   Ut október 02, 2007 3:55 pm

Rijana! *Varovne povedal Jack, keď sa pozrel na ňu, ako hľadí na pustinu* Ja viem, nie je čas čakať. Niečo sa deje. Nemôžu tak skoro začínať. Prečo som ich nevarovala! *zavrčí a zrazu zmizne v šedastej hmle, ktorá pomaly nabrala čiernu farbu a po sekundách sa rozplývala*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 4:43 pm

*zjaví sa na neznámom mieste a pozorne sa porozhliada okolo seba... *chvíľu sa tu porozhliadam*povie si odhodlane a utrie si ruky do ciernej sukne*
Návrat hore Goto down
Rijana von Eternity

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 4:50 pm

*Znova sa objaví aj s Jackom pri nohách ešte stále v podobe pumy na pustine. Opäť sa porozhliada, aby sa pozrela po tomto tajomnom mieste, kde nič nežije a sú tu len samé močiare. V tom zbadá nejakú postavu, ale nemieni sa s ňou zhovárať. Keď hmla za ňou zmizne, pozrie sa pred seba. Na to, čo je v diaľke - na dedinu, v ktorej práve bola, a v ktorej sa čosi udialo... Zavrčí pri spomienke na tú démonku a pozrie sa na svoje šaty z ćiernych franforcov, ktoré ma na sebe. Uvoľní si trošku tulec a vezme si jeden zo šípov. Napne tetivu na luku a zamieri na výbežok stromu, ktorý sa pred niekoľkymi sokmi chcel spamätať a vyrásť, ale nemohol. A pustí šíp. O pár sekúnd sa do odumretého zvyšku stromu vnorí 50 centimetrový šíp ako nôž do masla*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 4:52 pm

*pri zvuku svištiaceho šípa sa strhnulo strhne a pozrie pred seba.. vidí tam ženu a pri jej nohách aj pumu.. nakloní hlavu na bok a pozorne sa prizerá na ne*
Návrat hore Goto down
Rijana von Eternity

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 4:54 pm

*Skloní sa smerom k pume a o chvíľku sa jej na perách zjaví nevítaný úsmev. Pohľad šikovne šibne na šíp, ktorý sa zaboril do stromu a potom sa pozrie smerom k dedine. O pár sekúnd na to rýchlo vyberie ďalší šíp, napne tetivu na luku a vystrelí. Znova sa šíp vnorí do toho istého stromu, ale pár centimetrov od druhého šípu*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 4:57 pm

*ked vystreli druhy sip na strom zmizne a zjavi sa priamo za ženou*prečo strieľaš šípy do toho stromu? čo takého strašného ti tké urobil?*opýta sa ticho s rešpektom a zároveň zvedavosťou v hlase*
Návrat hore Goto down
Rijana von Eternity

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 5:05 pm

*Vôbec ju ten hlas nevykoľají, naopak, pobaví... Ani sa za seba neobzrie, napne tetivu na luku a ďalśí šíp vystrelí do stromu, znova v tesnom závese k druhému a prvému šípu* Nič. Ale je už dávno mŕtvy, odreagujem sa jedine takto. Kto si? *spýta sa bez obzrietia a pripravuje si ďalší šíp, ktorý vystrelí*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 5:08 pm

zaujímavé*šepne ticho a prejde trochu dopredu tak aby videla z boku na ženu. Usadí sa na zem a pozorne sleduje ako žena pracuje s lukom a šípom*volám sa Noemia del Murtagh.*predstaví sa*
Návrat hore Goto down
Rijana von Eternity

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 5:11 pm

*Popustí luk, čiže napnutá tetiva nevystrelí šíp a pozrie sa smerom k žene, ktorá sa jej predstavila ako Noemia* Zaujímavé meno... Ja som Rijana Damnete Moon... Teší ma *povie a mierne sa ukloní, i keď takéto "ceremónie" sú možno mierne zastaralé. Znova sa pozrie na luk a na šíp, namieri na strom, napne tetivu a pustí... Svištiaci śíp sa zareže do stromu pár milimetrov od prvého šípu*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 5:13 pm

aj mňa teší*povie a pohľadom preletí po strome v ktorom sú už tri šípy...*tvoje meno mi je známe.. nepoznáme sa odniekiaľ?*opýta sa a hlavou jej prebieha sleď udalostí čo sa odohralo v poslednom čase a snaží sa ju niekam zaradiť*
Návrat hore Goto down
Rijana von Eternity

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 5:16 pm

*pousmeje sa a ďalšie šípy si nepripravuje* Rijana Damnete Moon ti je povedomé? *spýta sa potichu a prižmúri oči. Tmavé vlasy si prehodí na chrbát a luk si prehodí cez rameno. Sadne si k nej* To asi preto, že celé mesto Moenia Malum mám na svedomí ja *pozrie sa smerom k Jaskovi*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 5:19 pm

*usmeje sa*aha už mi je to jasné.. už si spomínam presnejšie kde som počula tvoje meno.. aké je staré toto miesto?[b]*opýta sa a premášľa či aspoň tu bude v bezpečí*
Návrat hore Goto down
Rijana von Eternity

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 5:25 pm

*zaloví v pamäti a potom otvorí ústa, že odpovie. Ale Jack sa ozval skôr* Teoreticky sa narodilo s nami. Dostali sme v trdsiatich rokoch žitvota od matky testament, zanechal nám ho otec. Pár dní potom umrela i matka - mali sme toto mesto mať. A mala som ho mať hneď. Bez žiadnych vybavovaní... Ale poplietlo sa to. Ale mesto teraz funguje. Síce je tam len bar, ktorý zatiaľ ide naplno, ale mesto o chvíľku ožije, ak sa tak dá povedať... Mesto má 350 rokov, ak si sa pýtala aj na to. Trvalo nám dlho, kým sme sa s ním naučili spolunažívať. Trvalo nám dlho, kým sme sa spriatelili. Ale nie je to nič zlé... Teraz je Moenia Malum mestom, ktoré ožije len ak sa podarí niekomu prísť na to, čo je jeho záhadou... *odpovedal Jack a pozrel sa samoľúbo na Rijanu*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 5:29 pm

*usmiala sa na pumu a nevedela komu má položiť ďalšiu otázku, tak slonila zrak k zemi a opýtala sa*a čo je jeho záhadou? v meste som ešte nebola a na tomto mieste som sa ocitla skoro náhodou
Návrat hore Goto down
Rijana von Eternity

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 5:34 pm

záhadou? *spýta sa potichu a usmeje sa na ňu... No Jack ju zase prebehne* Záhada sa nerozlúŠti sama. My dvaja to vieme, my sme jedno telo a jedna duša. No na to tajomstvo musí každý prísť sám... *postavil sa zo zeme a z pumy sa zmenil na havrana, priletel Rijane na plece a zašepkal jej čosi starým jazykom* Meo... Urbs evado. Aut olim mysterium
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 5:40 pm

*trošku ju dotkne že je natoľko neslušný a rozpráva jej niečo v cudzom jazyku no potom to prekusne*čím je potom toto miesto inakšie od ostatných?
Návrat hore Goto down
Rijana von Eternity

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 5:44 pm

*pousmeje sa* No, mesto... Je to mesto, ktoré je plné záhad, nenávisti, priateľstiev. Ale na tú záhadu musia prísť ostatní, toto mesto je dolišné v rôznych veciac... *usmeje sa na ňu ešte raz a povie havranovi* Mysterium audiendus, at haud semper *potom sa pozrie na Noem a postaví sa. Ukloní sa jej, znova* Tešilo ma. Musíme ísť. *pozrie sa na havrana*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 5:46 pm

*aj ona sa postaví*dakujem za rozhovor, zíde sa mi v budúcnosti*povie milo a otočí sa tiež na odchod*idem sa tu teda porozhliadať*povie šibalsky a zmizne v čiernom dyme*

Naposledy upravil dňa St október 03, 2007 5:47 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Rijana von Eternity

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St október 03, 2007 5:46 pm

Re - curro *pousmeje sa a zmizne v šedastej hmle, ktorá sa po chvíľke zmení na čiernu a zmizne po pár sekundách*
Návrat hore Goto down
Michelle Snow

Počet príspevkov : 24
Registration date : 09.11.2008

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   Po november 24, 2008 1:56 pm

*sadla si na obhorety pen stadial mala pekny vyhlad videla strechy najvyssich budov v dedine tajomne sa usmiala.Zo zeme zobrala par kamienkov a hodila ich do dialky.Este raz sa usmiala a pobrala sa dalej ku dedine.*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   Ut december 02, 2008 7:58 pm

*vo vlkolacej forme uhana k dedine, ale potom sa zastavý pri jednej ososbe* Nie si ty Rijana Demnete Moon *prekavapilo ho ked Rijana ani okrkok neustupila pred jeho obrovsko vlkolacov postavou*

Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Michelle Snow

Počet príspevkov : 24
Registration date : 09.11.2008

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   St december 03, 2008 10:49 am

*zastavila, dedina uz nebola daleko mozno 50 metrov odhadovala .Jej docela peknu tvar zohavil uskrn.A pobrala sa dalej*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   Pi december 05, 2008 5:54 pm

*Postava nrjaguje, pobral sa teda rychlo do dediny, hlano zavil ked uz bola dedina blyzko, zastavy a pozrie sa na nu* konecne!!
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Pustina   

Návrat hore Goto down

Pustina
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Moenia malum :: Za bránou-
Prejdi na: