Moenia malum

...krajina plná záhad, mýtov a tajomstiev...
,,, mozno práve Vy odhalíte jedno z nich!

DomovOznamCalendarFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Hora

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Michelle Snow

Počet príspevkov : 24
Registration date : 09.11.2008

OdoslaťPredmet: Re: Hora   St december 17, 2008 10:33 pm

*usmev ktory sa jej predtym zjavil zamrzol pomaly sa otocila na päte teraz mohla vidiet do tvari osobe ktora ju oslovila nevedela akej je rasy ale tipovala ze to moze byt vlkolak vedela urcite ze to clovek nebude bolo tam trodku nieco odlisne *Hmmm,ani ti neviem tvoja tvar...nie asi nie nepozname aspon ja ta nepoznam ale co ty?*pousmiala sa a pomalicky vybrala malicku dyku s poza pasa nevedela co moze cakat od tejto osby ktora stala pred nou.*

/dosla si Very Happy Very Happy /
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Hora   So január 03, 2009 4:48 pm

* zaškerila sa a opovažlivo sa pozrela na dýku v jej ruke. Dlhým a špinavým nechtom sa poškrabala na brade a pozrela sa na mesiac* demon, však? ste vždy takí zbrklí.. akoby vám to mohlo nejako pomôcť! * podpichla ju a zase sa zachichotala,za nou v kríkoch zbadala neviditeľne skrytého Besa, ktorý tam ležal a čakal na povel, keby ho potrebovala. necítila sa však ohrozené. Cez jej kožu by dýka sice prešla ale neublížila by jej, respektívne by ju smrtelne nezranila a sice bola demonka rýchla a zákerná ale na jej rýchlosť, ktorú mala jednoducho vrodenu nemala. Zahladela sa jej do očí a zamatovo jemným hlasom sa predstavila * Som Magdalene Saint Clair.. vodkyňa vlkodlakov*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Hora   Po január 05, 2009 7:04 pm

* uz je na love pred chvilou bol u rijany alr teraz chce zabijat: transformoval sa na svoju vkodlaciu podobu a uhanal lesom kedzarazu zbadal utekujucich ludi kriciacich*vlkodlak a demon!!!!!*ti ludia su tak jednotvarny su to obycajny hlupaci,ale namal vela casu na uvazovania a na prveho znic sa vrhol, ten cudacki sedliak nanho vitasil mec, posmesne zavrcal*hlupak na mna plati iba striebro* a skocil po nom vyrazil mu mec z ruky a hryzol mu do krku? zo sedliakovho hrdla vytriskol pramen krvy obrovskou silou ho udrel a sedlia odletel do stromu a zlomil si vezi. Druhy sa dal na utek, podla svojho cuchu zistil ze dadlej od neho musi byt vlkolak a citili chlad pomyslel si ze to musi byt demon. Rozbehol sa tym smerom a zbadal vodkynu a demonku z dykou vruke skocil po demonke a zrazil ju k zemi prikvycil labou krk, apozrel na vodkynu* neni vam nic pani?
Návrat hore Goto down
Michelle Snow

OdoslaťPredmet: Re: Hora   Pi január 09, 2009 12:17 am

*Zaškľabila sa na vlkolaka*Dobry postreh,ano som demon inac velmi ma tesi*Urobila mierny pukerlik zasmiala sa v duchu ale oci nespustila s vlkolaka nikto nevie co od nich cakat*A teraz mi dovol aby som sa ti ja predstavila som Michelle Snow nahodou tiez vodkyna* usmiala sa a odhrnula si vlasy z tvare*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Hora   So január 10, 2009 7:48 pm

*pustili demonku zo zovretia a povedal*prepac ale teraz si nemozem byt nicim isty
Návrat hore Goto down
Michelle Snow

OdoslaťPredmet: Re: Hora   So január 10, 2009 8:30 pm

*zahladela sa prve na jedneho vlkolaka a potom na druheho oprasila si saty*
Magdalene Saint Clair mali by ste si viac strazit svojich hm.. ako to len nazvat*zaskerila sa a obratila sa na vlkolaka ktory sa na nu vrhol* a ty si laskavo trosku prezri svoj ciel kym nanho skocis* zamracila sa nanho*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Hora   So január 10, 2009 10:45 pm

* zavrčí smerom k Barahirovi a pozrie nazad na Michelle* Je mi to ľúto, vlkolaci sú jednoducho neovladateľné živly... Hlavne tí mladí* dopovie a vrhne rýchli pohlad na oboch.* Ste tu sama, Nikde tu nevidím vaších maličkých zúrivých demonikov. Kedysi dávno na náš rod radi útočili...* zachichoce sa*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Hora   Ne január 11, 2009 1:47 pm

*premeni sa a cloveka a posmesne povie* sme sice rasa ktora je na pokraji vyhinutia pretoze je nas uz malo ale demonov uz tiez neni vela co sa vam demonom stalo ulovily vas nebodaj elfovia? Ja nedbam na pravidla iba na tie ktore uctieva moja rasa a hovoris ze si mam lepsie prezriet obet ked na nu zautocim ale citil som demona s ktorymy sa bohuvie ako nepriatelime a ked som prisiel videl som demona s dykou vruke ako stoji oproti panej mojej rasy takzw som spravil to co som povazoval za vhodne
Návrat hore Goto down
Michelle Snow

OdoslaťPredmet: Re: Hora   Ne január 11, 2009 6:36 pm

*Pozrela sa na Magdalene*Nechcelo sa mi ich vlacit zo sebou radsej lovim sama*usmiala sa otocila hlavu na vlkolaka ktory bol teraz clovek*Elfovia ty nam mozu take nic skôr sme si to zavinili my sami to viete mensie spory*zasmiala sa uvedomila si ze boli na nu vela, dvaja vlkolaci a urcite tu musel byt este niekto stale nevedela co cakat aj ked konverzacia bola trosku uvolnenejsia*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Hora   Ut január 13, 2009 6:28 pm

* zachichoce sa* Hej spomínam si, že vaše občianské vojny .. My sa sice hádame a bijem ale sami pre seba nie sme nebzpeční.* upokojujúco položí ruku na Barahirove plece očami mu prikazujúc aby zostal pokojný. Nemal a v umysle vyvolávať spory. Chcela sa vlastne pobaviť ale nie útočiť* Elfvia sú hlupáci.. nudní a večne zaspatí! * zahundre a v spomienkach sa vráti do čias ked sa po tomto lese prehánali elfovia so svojimi hlupymi lukmi a snažili sa vyvraždiť jej rod*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Hora   St január 14, 2009 5:16 pm

achmurene povie* Nemaozes skolit vlkodlaka demonka na nas neplatia oby cajne zbrane iba striebro a to ti nemas takze sa onic nepokusaj, a keby mi moja pani neprikazala neutocit tak si bud ista ze bi si mala moje tesaky v krku*zasmeje sa*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Hora   St január 14, 2009 8:55 pm

Vidíš to? Toto je poslúchanie vodkyne!* pyšne povie jej smerom pohlad jej zaletí kúsok do lesa* hm, niekto sa blíži.. *nasaje vzduch* človiečik* dodá a vecerí tesáky, trocha sa strasie aby odolala túžbe premeniť sa a napadnúť toho človeka čo sa opavážil v nocis a túlať po lese*
Návrat hore Goto down
Michelle Snow

OdoslaťPredmet: Re: Hora   Ne január 18, 2009 3:02 pm

Naco by som sa o nieco pokusala ved aj tak ste v presile a nechcem s vami bojovat *zachmurila sa na na vlkodlaka potom sa otocila na Magdalene a mierne sa usmiala*Hej vidim ze mas autoritu*zasmiala sa pozrela sa smerom ktorym sa pozerala Magdalene *je iba jeden? alebo su viac ?*opytala sa a prehodila cez plece *neboj sa vlkodlak viem ze na vas neplati ziadny kov okrem striebra o tom sme sa dozvedeli pocas tych hmmm.....lovov? Ale za pokus by to stalo*uškrnula sa.*

Naposledy upravil Michelle Snow dňa So máj 16, 2009 8:08 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Michelle Snow

OdoslaťPredmet: Re: Hora   Ne marec 15, 2009 3:40 pm

*zívla a pozrela sa na tých dvoch vlkodlakov čo stali pred nou*Je tu nejako nudne čo?Nepôjdeme radšej do mesta alebo tu dole do tejto zavšivenej dedinky?*opýtala sa*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Hora   So august 08, 2009 8:10 pm

*bez rozmislania sa premeni vrhne sa na demonku a natrhne jej brucho*

Very Happy poteebujem nasilie
Návrat hore Goto down
Michelle Snow

OdoslaťPredmet: Re: Hora   So august 15, 2009 11:05 pm

*Chytí sa za brucho a ticho zasyčí* Sviniar * Nechcela utocit ,ale tiez neda utocit na seba, pozrela sa nenavistne naňho a demonickou rychlostou ho chytila priblizne tam kde mal krk a pomaly mu zacala puštat do tela mrazivy chlad*Prečo si zaútočil? odpovedz! Hneď!*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Hora   Po august 24, 2009 8:00 pm

*Mne neublizis nemas striebro ani jed, mne chlad nic nespravi a blizi sa spln teraz mam vacsiu silu ako vodkyna* Chiti demonku zaruku, a odhodi ju do strmu potom sa rozbehne a zautoci nekompromisne na krk, stiahne sa a zisti ze demonka silno krvaca, a krvilacne sa zasmeje* Mna nemozes porazit demonka Som diablov syn !!! Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Michelle Snow

OdoslaťPredmet: Re: Hora   So august 29, 2009 4:57 pm

*Chyti sa za brucho a za krk a zmrazi si rany oporvzlivo sa usmeje na vlkolaka* Ja nepotrebujem striebro ani jed hoc jeden mam ale nebudem ho pouzivat na ehm na teba* odtrhla zo stromu do ktoreho ju hodil konar a zmrazila ho cim vytvorila ladovu kopiju a hodila ju do vlkolaka musela rychlo konat kazdu chvilu moze vyjst mesiac a potom nebude mat sancu ujst, nerada utekala z boja ale teraz musela zvrtla a rychlo utekala hlboko do hory*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Hora   Ne august 30, 2009 12:40 pm

Drsnym hlasom zavrčal a pomyslel si *hlupa bytost a to si mysli za ma sancu ujst pred vlkolakom ?? som asi 2x rychlesi nez ona a pomocou mojho cuchu ju najdem aj po slepiacky* kopija ho zasiahla do ramena vytrhol ju ale nic ine ako striebro mu nemohlo ublizit rana sa mu bleskovo zahojila, posmesne zavil, a rozbehol sa za deminkou ked mu bola na dohlad si pomyslel *teraz zaina lov* ked k nej bol na doskok po nej skoci a prikvacil ju k zemy.

lol! konecne o tu ozilo
Návrat hore Goto down
Michelle Snow

OdoslaťPredmet: Re: Hora   Št september 03, 2009 7:41 pm

Sakra*zasyčala, potrebuje sa dostat rychlo s pod toho vlkolaka ,zacala sa hadzat aby si aspon trochu uvolnila ruky alebo nohy*
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Hora   St september 09, 2009 5:13 pm

cez mysel je poslal slova *vies ze bi som ta mohol jednou ranou zabyt ??* premenil sa na zloveka a vitasil mec co nosil ba chrbte zdvihol ju a pritisol ku stromu, mec je pritisol ku krku. Odhrnul jej vlasy z cela a pozrel sa jej do oci a povedal * vodkina hovori ze som este mlady ale teraz ja rozhodujem o tvojom zivote alebo smrti!!!.* po chvili rozmyslania povedal * mozes ist ale ked ta este raz uvidim tu, (zachechtal sa) zabijem ta !!* mec povoluil a ustupil o krok do zadu bol kedy kolkvek pripraveny prebodnut ju alebo sa premenit tu schopnost ovladnut sa mal medzi vlkolakmi mimoriadnu vedel sa pocaz noci premienat na cloveka pomyslel si *hm mozno sa pokusi otestovat moje reflexi, ale nie, je, ak je rozumna odide* zapichol mec do zeme a sadol si na kamen stale bol pripraveny sa premenit.
Návrat hore Goto down
Rijana von Eternity

Počet príspevkov : 117
Registration date : 21.09.2007

OdoslaťPredmet: Re: Hora   Št september 17, 2009 11:14 pm

*Zarazene zastane stáť na mieste* Jack, hora. *povie potichu svojmu démonovi a razom zmizne v oblaku čiernej hmly. Zjaví sa medzi stromami na hore a prezrie si úkosom okolie. Vlkolak... ten, ktorého tu videla. A démon? Asi áno. Zhlboka sa nadýchne a pomaly pokročí z tieňa stromov von* Milý vlkolak, *začne potichu a premeriava si ho, s najväčším nepokojom a hnusom v očiach* Smiem mať jednu jedinú otázku? *spýta sa ho ľadovým, ale tichým a tajomným hlasom. Pomaly pokročí pred neho a aj pred jeho zapichnutý meč. Urobí niečo v podobe smiešnej poklony, akoby sa mu vysmievala, ale ak vie, kto ona je, tak sa o nič nepokúsi* Čo to tu predvádzate?! Myslím, že nie tanec zamilovaných, pán... Barahir *sykne. Áno, každého pozná, vedie si záznamy, ktoré sa len tak samé objavia v spisoch, ktoré má poukladané doma. A zatiaľ vie iba o tomto vlkolakovi so silou, ktorú má* Ak sa okamžite neupokojíte, budem musieť podstúpiť jeden radikálny krok, ktorý som zatiaľ nikdy neurobila. Ale myslím, že by ste si mali šetriť sily, pretože onedlho bude naozaj niečo, čo Vaše sily bude potrebovať. *Ruky si zloží za chrbtom a prezrie si milého pána sediaceho pred ňou*

I love my best friends, I am friendly person, but I don't know, what is love.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://moenia-malum.pforum.biz
Michelle Snow

OdoslaťPredmet: Re: Hora   Po september 21, 2009 4:24 pm

*opreta o strom mlcala, z lesa sa vynorila pre ňu neznama osoba,pomaly sadla na zem*
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Hora   

Návrat hore Goto down

Hora
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Moenia malum :: Za bránou-
Prejdi na: